NarutO pOhádka zapOj se Zde
NarutO shipuuden Online! Klikni

NESPŘÁTELUJU !! .. :)

Touha (NejiTenten)

28. května 2009 v 18:38 | jÁ |  Jednorázovky
Tým Gai trénoval. Spíš jen jeho polovina. Neji seděl pod stromem a odpočíval a Tenten si házela jen tak na terč. Neji ji bedlivě pozoroval.
,, Není jako ostatní dívky. Snaží se být nejlepší. Je tak strašně nádherná." Takové to myšlenky měl poslední dobou často. Tenten si ho už dávno přestala tolik všímat, protože se pak nesoustředila. Najednou SE u nejiho hlavy zapíchl do stromu kunai.
,, Jsi nějak zamyšlený." Uchychtla se Tenten a přišla k němu blíž.
,, Ale nejsem. Jen jsem zrovna nedával pozor." Snažil se vykroutit. Tenten si k němu sedla a na Nejiho až moc blízko.
,, Dneska je krásně." Koukla se na oblohu. Slunce krásně hřálo a na nebi ani jediný mráček.
,, Hn. Už musím jít." Zvedl se ze země a odešel domů. Tenten tam ještě chvíli seděla, a pak se rozešla směr vesnice.
Ve vesnici ji potkal Lee.
,, Ahoj Lee." Zavolala na něj vesele.
,, Ahoj Tenten. Tohle vám posílá Gai-sensei. Máte se na to kouknout spolu s Nejim. On už o tom ví. Já se s váma dneska nebudu učit. Mám totiž rande se Sakurou." Pyšnil se. Tenten se na něj usmála a vzala svitky.
,, Jasně. A se Sakurou ti to přeju, jen aby si potom nebyl zklamanej." Usmála se na něj povzbudivě. Se Sakurou totiž byli dobrý kámošky, a proto věděla, že stále myslí na Sasukeho.
Šla ke čtvrti Hyuuga, kde Neji bydlel. Měl malý domek na okraji čtvrti a zároveň na okraji vesnice. Zaklepala na dveře. Neji přišel hned otevřít. Měl ale na sobě jen ručník, který měl uvázaný okolo pasu, a z vlasů mu kapala voda.
,, Omlouvám se, že jsem tě vyrušila, ale máme se na tohle kouknout. Posílá to Gai-sensei." Začervenala se při pohledu na jeho hruď. Neji se podíval na její ruce, které svírali svitky.
,, Jo, jasně. Pojď dál, jen se obléknu." A zmizel zase v domě. Tenten nestačila ani nic namítnout. Vešla do menší kuchyně a dala svitky na menší stůl, sedla si na židli.
,, Můžeš si klidně něco dát." Zavolal ni. Tenten se zvedla a přišla k menší skřínce. Otevřela ji a našla čaje, hned si jeden uvařila. Pak se vydala hledat něco k jídlu.
,, Sušenky jsou dole." Ozvalo se blízko ní. Tenten se lekla.
,, Jsi nesoustředěná." Oplatil ji odpoledne Neji. Tenten se na něj zašklebila. Sedli si spolu do obýváku, který byl skromně zařízený. Začali si pročítat svitky, které jim dal Gai. Bylo tam, ale hrozné ticho a Tenten to nevydržela.
,, Na co si dneska myslel při tréninku? A neříkej mi, že si na nic nemyslel." Zeptala se Nejiho.
,, Fajn, na něco jsem myslel, ale tebe to zajímat nemusí." Odpověděl ji bez zájmu.
,, Hele, vidím, že se trápíš. Děla to starosti celému týmu a ty vždycky říkáš, že musíme spolupracovat." Použila na něj jeho vlastní zbraň. Neji se na ni podíval zkoumavým pohledem, pak se zadíval zase do svitku.
,, Je tu jedna dívka, která mě začala zajímat." Zašeptal, ale ona to slyšela. Tenten se na něj podívala.
,, Je hezká?" zeptala se.
,, Nejkrásnější, kterou jsem kdy viděl."
,, Je chytrá?"
,, Nejchyřejší, kterou jsem kdy potkal." Usmál se na ni. Byla zase dlouhá chvíle ticha, kdy si oba pročítali svitky. Tenten se po chvilce zvedla.
,, Už jdu, je pozdě." Řekla smutně a vydala se ke dveřím, jenže Nejiho ruka ji zastavila.
,, Prosím, neodcházej." Kouknul na ni svým pronikavým pohledem. Tenten nevěděla, co má dělat. Byla na rozpacích a Neji to poznal. Přiblížil se k ní a chytil ji kolem pasu.
,, Chci, aby si tu dneska zůstala." Políbil ji do vlasů. Koukla se mu přímo do očí.
,, A co tamta holka?" zeptala se.
,, Na to, že jsem o tobě řekl, že jsi nejchytřejší, moc bystrá nejsi." Znovu ji políbil, ale tentokrát na ústa. Tenten po chvilce začala spolupracovat.Připrazil ji ke zdi. Byli tak hodně rozvášnění. Líbal ji na ústa, ale pak začal sjíždět níž. Bylo ji to strašně příjemné. Neji ji vzal do náruče a položil ji na postel. Měli na sobě už jen spodní prádlo. Tenten hladila Nejiho na zádech, zatím co on se věnoval jejímu krku a dekoltu. Lehl si na ni celou svou vahou. Roztáhl ji pomalu nohy od sebe. Tenten mu chytla ruce, celá se klepala, byla nervózní.
,, Nemusíš se bát, moje sluníčko." A políbil ji. Tenten se tedy uvolnila. Neji do ní pomalu vnikl. Byla to menší bolest, ale nahradila ji slast. Neji byl opatrný. Když oba dva vyvrcholili, nejiho zpocené tělo dopadlo vedle tenteninýho. Neji ji objal, a tak usnul. I ona po chvíli usnula.

Ráno se jako první vzbudila Tenten, nejdříve se lekla, kde je, ale pak si vzpomněla na noc. Na tu krásnou noc, co prožila s Nejim. Šla udělat snídani. Zrovna mazala chleba, když ji někdo zezadu objal.
,, Dobré ráno, sluničko." Pošeptal ji do ucha a pak ji věnoval jeden polibek do vlasů. Měla je teď rozpuštěné a sahali ji až do pasu.
,, Dobré ráno. Jak ses nám vyspinkal?" zeptala se s menším úsměvem.
,, Myslíš, ten zbytek noci a nebo tu část s tebou?" zeptal se šibalsky.
,, Obojí." Oplatila mu úsměv.
,, Lepší to bylo s tebou." A dravě ji políbil.
,, Miluju tě."
,, Já tebe taky."

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama